VY JSTE NAŠE ZNAČKA

Pokrok je závislý na zpracovatelském průmyslu. Díky John Crane si udržují průmyslové společnosti efektivitu. Naši odborníci vědí, jak maximalizovat spolehlivost. S využitím nejmodernějších technologií vyvíjíme inovativní produkty, používané ve špičkových rotačních zařízeních v náročném prostředí. Rychlá reakce v případě zákazníkova požadavku je samozřejmostí. Hnací silou John Crane po celé století jsou zkušenosti a odborné znalosti potřebné k tomu, aby udržovaly globální průmysl připravený reagovat na neustálé změny, kterým musí čelit. Dnes. Zítra. Společně.

Produkty

John Crane navrhuje, vyrábí a opravuje mechanické ucpávky, spojky a filtrační systémy.

Služby

 

Poskytujeme našim zákazníkům kombinaci odborných znalostí a rychlé odezvy, čímž podporujeme velmi důležité procesy v oblasti energetických služeb a dalších významných výrobních odvětvích.

Přehled služebPrůmyslová odvětví

John Crane dodává strojírenské výrobky a služby zpracovatelskému průmyslu, který zahrnuje těžbu ropy a plynu, chemický průmysl, energetiku, farmaceutický a všeobecný průmysl.

Ropa a plyn | EnergetikaChemie | Farmacie | Těžba rud | Papírenství | Zpracování celulózy a papíru | Odpadové a čisté vodní hospodářství

Kariéra

Pokud chcete pracovat pro John Crane, chcete pracovat pro inovátora ve světě energií. Naše technická řešení zvyšují spolehlivost a provozuschopnost, takže naši zákazníci dokáží uspokojit celosvětovou poptávku po energiích. Pokud toužíte poprat se s výzvami předloženými největšími světovými dodavateli energií, pak jste na správné cestě.

Hledat otevřené pozice 

John Crane Lutín

John Crane a.s.
Jana Sigmunda 78
Lutín
IČ: 47151561
DIČ: CZ47151561
Zapsaná v obchodním rejštříku KOS Ostrava oddíl B; vložka 497
TEL: 00420585721211
FAX: 00420585721211
Whistleblowing Oznámení

Scroll to top